KONST / Litografier / Färglitografi 13557099
nr 1355 7099
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 221/350. Motivet: 49x38 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:31:06
100 kr
150 kr
19 okt